Visbiežāk uzdotie jautājumi

Bonusway bonusu ir iespējams saņemt, iepērkoties internetā. Vispirms tev ir jāreģistrējas un jākļūst par Bonusway lietotāju. Bonusway mājaslapā tev būs pieejami mūsu piedāvātie interneta veikali, kuros iepērkoties, saņemsi dažāda apmēra bonusus. Pirms veic pirkumu, neaizmirsti ielagoties un doties uz veikalu caur mūsu mājaslapu. Tālāk rīkojaties, kā ierasts, kad iepērcies internetā.
Neko. Bonusway reģistrācija un pakalpojumi ir pilnīgi bezmaksas.
Tikai par reģistrēšanos Bonusway.lv bonusi netiek piešķirti. Lai saņemtu bonusu, ir jāielogojas un jādodas uz interneta veikalu caur Bonusway. Atceries, ka veicot pirkumu, pirms tam neuzklišķinot uz veikala saiti mūsu mājas lapā, interneta veikals neatpazīs tevi kā Bonusway lietotāju. Ja netiksi atpazīts kā Bonusway lietotājs, bonusus nesaņemsi.
Kā vien vēlies! Bonusa izmaksas veidu lietotājs nosaka pats. Mēs izmaksājam bonusus pilnā apjomā uz lietotāja bankas vai PayPal kontu. Bonusway bonusi, kas tiek iegūti no pirkumiem ir reāla nauda, ko ir iespējams izņemt.
Bonusi rodas no taviem pirkumiem interneta veikalos. Dodoties uz interneta veikalu caur linku, kas ir iekļauts Bonusway.lv katalogā, pircējs tiek atpazīts kā Bonusway lietotājs. Tālāk veikals piešķir mums komisiju, kuru mēs kopīgi ar tevi dalām bonusa formā.

Nē, bonuss tiek izmaksāts no komisijas, ko interneta veikals piešķir mums. Cena ir nemainīga ar vai bez Bonusway.lv starpniecību pirkumiem. Ar Bonusway.lv ir iespējams saņemt atpakaļ daļu iztērētās naudas.

Mēs pārskaitam lietotajam bonusu, līdzko interneta veikals ir apstiprinājis pirkumu un izmaksājis mums komisiju. Parasti komisija tiek izmaksāta sekojošajā kalendārajā mēnesī vai divu mēnešu periodā. Ja ir pagājuši 3 mēneši, kopš veikta pirkuma un nauda vēl nav saņemta, lūdzu sazināties ar mums caur info@bonusway.lv.
Mēs piešķiram bonusus no interneta veikala piešķirtās komisijas, ko mums izmaksā interneta veikals par veikto pirkumu. Mēs varam izmaksāt bonusus tikai tad, kad veikals ir apstiprinājis un samaksājis komisiju par veikto pirkumu. Šis process parasti aizņem divus līdz trīs mēnešus.
Pieprasījumu par bonusa izņemšanu un nosūtīšanu uz PayPal kontu var nosūtīt līdz ko ir sasniegts minimālais naudas izņemšanas limits 10 eur. Mēs pārskaitām bonusus uz mūsu lietotāju PayPal vai bankas kontu dažu dienu laikā. Kopējo apstiprināto bonusu apmēru un bilanci jūs varat apskatīt Mans Profīls vai Apstiprinātie Bonusi sadaļās.

Bonuss var būt daļa no pasūtījuma vērtības vai noteikta eur summa. Piemēram, ja pasūtījuma vērtība no interneta veikala ir 100 eur un ir piedāvāts 10% bonuss, lietotājs saņems 10 eur Bonusway.lv kontā. Ja bonuss ir fiksēts 5 eur apmēra, lietotājs saņems 5 eur par katru pirkumu. Fiksēts bonuss vienmēr paliek nemainīgs, neskatoties uz pirkuma cenu un preču skaitu.

Ja pirkums tiek atcelts vai atgriezts, interneta veikals neizimaksās mums komisiju, līdz ar to mēs nevaram tev izmaksāt bonusu.

Bonus tiks ieskaitīts tavā kontā, līdzko mēs būsim saņēmuši pirkuma apstiprinājumu no interneta veikala. Atkarībā no veikala, šis process var aizņemt laiku no dažām minūtēm līdz pāris dienām. Informāciju par saviem bonusiem ir iespājams atrast cilnē Mani Pirkumi. Ja neesi saņemis bonusu noteiktajā laika periodā, lūdzu sazinieties ar mums caur info@bonusway.lv. Ja pirkums nav redzams cilnē Mana Lapa, tas nozīmē, ka veikals nav samaksājis mums komisiju.

Konta informāciju var tikt mainīta cilnē Mans Profīls, Personīgie dati. Cilnē Mans Profīls ir iespējams arī mainīt PayPal konta numuru un citu bonusa izmaksāšanai nepieciešamu informāciju.

Lietot AdBlock programmu nav ieteicams. Bonusi var būt reģistrēti tikai, ja pārlūkprogramma atļauj sīkdatnes. AdBlock programma var tās bloķēt, un līdz ar to bonusu reģistrācija nav iespējama. Lūdzu atslēdziet AdBlock pirms veicat iepirkumus caur Bonusway.

Sīkdatnes ir maza apjoma dati pārlūkprogrammā, kas saglabā tavas pārlūkošanas aktivitātes. Pakalpojumu sniedzējs var iegūt šos sīkfailus vēlāk un pārbaudīt datus, ko tā ir reģistrējusi. Piemēram, reģistrējoties mūsu Latvijas mājaslapā vienreiz, otreiz lietotājam nav vairs jāizvelas valoda, tapēc, ka sīkdatne ir jau piefiksējusi to, ka lietotajs vēlas mūsu majaslapu skatīt tieši latviešu valodā. Sīkdatnēm nav piekļuve parolem un failiem tavā datorā.

Kad dosies uz interneta veikalu caur mūsu majaslapu, mēs uzinstalēsim sīkdatnes tavā pārlūkprogrammā. Sīkdatne palīdzēs interneta veikalam atpazīt tevi kā Bonusway lietotāju. Tālāk interneta veikals izmaksās mums komisiju par tavu veikto pirkumu, no kura mēs daļu pārskaitīsim tev kā bonusu.

Lai pārliecinātos, ka tavs tiešsaistes pirkums tiks saglabāts tavā kontā, sīkdatnēm vajadzētu būt aktivizētām. Tām vajadzetu būt jau sākotnēji iestatītām ka aktīvām.

Pārlūkprogramma izmanto sīkdatnes automātiski, bet, ja tās nedarbojas, tad jūs varat aktivizēt tās šādi:

Microsoft Internet Explorer

 1. Tools
 2. Internet Options
 3. Privacy tabPrivacy tab
 4. Zem Settings pārvieto slīdni uz vidējo līmeni un nospied OK.

Mozilla Firefox

 1. Tools
 2. Preferences
 3. Privacy
 4. Tracking
 5. Pārbaudi vietnes un atzīmē kuras vēlies izsekot

Google Chrome

 1. Uzklikšķini uz Chrome menu ikonu
 2. Settings
 3. Advanced settings tab
 4. Privātuma sadaļā nospied Content settings
 5. Zem Cookies: Atļaut iestatīt vietējos datus (ieteicams)

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz taviem jautājumiem. Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@bonusway.lv.