Padomi Bonusway lietošanai

Kad lieto mūsu pakalpojumus, lūdzu seko līdzi šiem noteikumiem. Tie palīdzēs tev saņemt laicīgu bonusu atmaksu.

 1. - Neizmanto reklāmu bloķējošu programmatūru savā pārlūkprogrammā (piemēram, Adblock). Šī programmatūra bloķē informācijas nodošanu par jūsu klikšķi no Bonusway.lv uz tiešsaistes veikalu. Ja šī informācija ir bloķēta, bonusu par pirkumu nav iespējams saņemt, jo mēs nevaram apstiprināt, ka pirkums ir veikts.


  - Neizmanto citas naudas atmaksu programmas iepirkšanās laikā. - Tās dzēš informāciju par taviem klikšķiem no Bonusway.lv uz tiešsaistes veikalu. Šādos gadījumos tev nebūs iespēja iegūt bonusu.


  - Pasūtot, lūdzu ievadi tikai mūsu tīmekļa vietnē norādīto reklāmas kodu, izmantojot Bonusway biļetenu vai publikāciju mūsu sociālajā medijā. Izmantojot kuponus vai reklāmas kodus no citām vietnēm, bonusu nav iespējams saņemt.


  - Ja plāno veikt pirkumus ar mobilo tālruni vai planšetdatoru, lūdzu, izmanto mūsu aplikāciju. Ar to bonuss tiks reģistrēts. Ja izmantosi mūsu servisu caur parasto parlūku, veicot pirkumu caur telefonu vai planšeti, pirkums var netikt reģistrēts.

  - Atcerieties veikt pirkumus tiešsaistē vietnē Bonusway.lv. Lai saņemtu bonusu, tev ir jānoklikšķina uz kādu no Bonusway.lv tiešsaistes veikaliem un jāveic pirkums.


  - Ja pirkuma laikā tev ir atvērti vairāki vietņu logi, kuros ir reklāmas baneri un saites uz saistītajiem veikaliem, bonuss var netikt saņemts. Citu mājaslapu baneri var traucēt sīkdatņu darbību un bonus var netikt reģistrēts.


  - Ja vēlaties pāriet uz citām vietnēm, tajā pašā laikā veicot pirkumus caur Bonusway.lv,  lūdzu izmanto atsevišķu pārlūku, lai nepieļautu bonusa zaudēšanu (saskaņā ar 6. punktu).


  - Ja esi ievērojis, ka veiktie pirkumi nav reģistrēti, mēs iesakām izdzēst iestatījumos visus pārlūkprogrammas sīkfailus un aizvērt visus atvērtos logus un pēc tam turpināt lietot Bonusway.lv, lai veiktu pirkumus.