Kā dalīties ar preci?

Seko šiem soļiem un uzzini kā lietot Bonusway funkciju "Dalīties ar preci":

1.Ielogojies Bonusway un dodies uz iecienīto veikalu

Vai esi iegādājies vai vienkārši veikalā atradis interesantu preci un vēlies to ieteikt arī citiem Bonusway lietotājiem? Ielogojies Bonusway un dodies uz iecienītā veikala vietni.

2. Nokopē preces linku

Atrodi attiecīgo preci un nokopē linku no adreses lauka.3. Ievieto linku Bonusway mājaslapā

Dodies atpakaļ uz savu Bonusway profīlu un ievieto iepriekš nokopēto preces linku tukšajā logā, kas atrodas sadaļas "Sākotnējā lapa" lapas augšpusē.4. Rediģē preces kartīti

Pēc linka ielīmēšanas logā, parādīes preces kartīte. Šeit tu vari veidot preces aprakstu un ievietot preces bildi, ja tas neparādās automātiski. Kad apraksts ir gatavas, vari to publicēt.
5. Dalies ar savu preci

Tavas preces karte parādīsies ziņojumu joslā, piedāvājumu sadaļā "Lietotāju preces" un tā būs publiski redzama citiem Bonusway lietotājiem. 

Kā lietot Bonusway funkciju "Preču kolekcijas"?

Preču kolekcijas funkcija palīdzēs tev grupēt pirkumus ar kuriem esi dalījies Bonusway vietnē. Piemēram, vari izveidot kolekciju sava ceļojuma naktsmītņu rezervācijām vai pirktajiem apģērbiem un elektroniskajām precēm. Dalies ar saviem pirkumiem un iedvesmo citus Bonusway lietotājus.

Pirkumu kolekciju vari izveidot, dodoties uz sākotnējās lapas sadaļu - Manas preces. Pirkumu kolekciju vari pievienot rediģējot tā publikācijas kartīti. 

Ja izveidosi preču kolekciju, tā būs redzama Bonusway piedāvājuma sadaļā "Lietotāju kolekcijas". Lai izdodas iedvesmot!